fbpx

AKTORZY TEATRÓW ULICZNYCH

TEATR FAMILIJNY TANDEM

Zespól Teatru familijnego TANDEM to grupa wykwalifikowanych aktorów, animatorów i pedagogów, którzy podczas spektakli porywają całe rodziny w niesamowita podróż do świata, który bawi, uczy i integruje.

Scenariusze przedstawień przeznaczone są dla widzów w każdym wieku. Stawiamy na dobrą zabawę wśród odbiorców wszystkich pokoleń. W komiczny sposób przekazujemy najmłodszym wiedzę, a najstarszym przypominamy o tym, czego uczyli się przez całe życie. Wszystkie spektakle mają charakter interaktywny.

Widzowie włączani są w przebieg przedstawienia i nierzadko kierują losami bohaterów.

TEATR POMPON

Teatrzyk Pompon to Dorota i Zosia – siostry,  mamy,  aktorki i reżyserki. Tworzymy przedstawienia z myślą o najmłodszych widzach. Dzieci zawsze są częścią spektaklu, a nie tylko bierną widownią. Piękna muzyka i kolorowa scenografia pozwalają swobodnie przenieść się do świata bajki. 

TEATR SNÓW

Teatr Snów powstał w 1986 roku i jest nazywany klasykiem polskiego teatru ulicznego. Znany jest z niepowtarzalnej poetyckiej stylistyki. Posługuje się metaforą opowiadając proste historie wyprowadzone z codzienności. Teatr prezentował swoje przedstawienia na wielu dużych i mniejszych festiwalach w Polsce.

Grał na festiwalach w Archangielsku, Petersburgu, Awinionie, Brnie, Delft, Edynburgu, Gandawie, Stockton a także w wielu innych miejscowościach w Czechach, Belgii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Włoch, Rumunii, Mołdawii, Ukrainy. Wielokrotnie występował w Niemczech.

MCP ALTERNATYWA

Pokaz przygotowany przez młodzież działającą przy Młodzieżowym Centrum Profilaktyki „Alternatywa”. Jest to placówka opiekuńczo-wychowawcza o charakterze środowiskowej świetlicy socjoterapeutycznej, prowadzącej zajęcia edukacyjne, profilaktyczne i terapeutyczne dla młodzieży, spotkania dla rodziców i szkolenia oraz spotkania dla pedagogów i nauczycieli.